Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    OK, rozumiem


BlogKrayna - zielona oaza naturalnych kosmetyków

Krayna to wyjątkowa marka kosmetyków naturalnych. Jej idea opiera się na minimalizmie, prostocie, na tworzeniu kosmetyków z krótkim i konkretnym składem. Ręczna produkcja w otoczeniu pięknego krajobrazu kujawsko-pomorskiego, nadaje charakteru całej marce. Wegańskie kosmetyki idealnie oczyszczają, nawilżają i dopieszczają naszą skórę. Chcecie wiedzieć więcej? Poznajcie markę Krayna!Skąd pomysł na stworzenie marki Krayna? Czy zainspirował Was krajobraz okolicy Krajna?

Pomysł narodził się z potrzeby stworzenia idealnego produktu dla wegan. 100% pochodzenia roślinnego, a nasze rodzinne miejsce stało się idealną oazą do tego. Brak zakładów przemysłowych, czyste tereny bez zanieczyszczeń - to wszystko możecie znaleźć w Krajnie.

Jak dzielicie się obowiązkami? W końcu prowadzicie rodzinną firmę. A praca ze współmałżonkiem chyba jest wyzwaniem?
Udaje nam się świetnie połączyć siły. Bardzo się wzajemnie wspieramy. Łączy nas dużo więcej niż Krayna, zatem na polu zawodowym od lat działamy dobrze i bez zgrzytów.

Produkty: Krayna

Tworzycie kosmetyki wegańskie, oparte na tradycyjnych składnikach pochodzenia roślinnego. Co wyróżnia markę na tle innych? Myśl, że minimalizm. Dla mnie, mniej znaczy lepiej. Krayna to prosta forma, zarówno w składzie jak i w całym wizerunku. Widać to doskonale w naszych działaniach, reklamie czy opakowaniach produktów. Tutaj nie ma karnawału.

Co uważacie za najciekawsze w Waszej pracy?

Na pewno to, że robimy wszystko intuicyjnie. Mamy zmysł do tworzenia. Wspierają nas świetni eksperci, ale to my z serducha podejmujemy decyzje i tak jak czujemy, tak postępujemy.

Produkty: Krayna

Jakie są Wasze ulubione naturalne składniki?

Nie da się ukryć, że są to oleje. Są dla nas bardzo ważne. Działamy na nich, ponieważ są proste, czyste bez syntetycznych dodatków.

Jak postrzegacie współczesne konsumentki - kobiety, dla których tworzycie kosmetyki?

Myślę, że są to kobiety, dla których historia marki, jej filozofia, etos, idea są bardzo ważne. Zwracają uwagę na każdy aspekt prowadzenia danej firmy, czy jest zrównoważony, czy bronią praw zwierząt, nie kupują kosmetyków testowanych na zwierzętach. Takie kobiety kochają przyrodę i prostą formę. Są to klientki świadome, skore do zmian swoich nawyków znają i potrafią czytać skład.

Oprócz produkcji i sprzedaży kosmetyków, oferujecie także konsultacje z kosmetologiem. O co najczęściej pytają różne osoby podczas takich konsultacji?
Pojawiają się bardzo różne pytania. Do najczęstszych z nich należą te o oczyszczanie skóry, o produkty, które nie zapychają porów. Zdarzają się też pytania co robić, jakich produktów używać, aby wyglądać na mniej zmęczoną. Staramy się wtedy dostosować odpowiednią pielęgnację.

Który produkt Krayna okazał się bestsellerem?
To trudne pytanie, ponieważ wymieniłabym nasze kremy z serii AY by Krayna, które sprzedają się dobrze, tak samo nawet produkt dla Panów. Jednak prawdziwym hitem jest olej Malina Rozmaryn, który jest naszą nowością. Już w pierwszych dniach zanotowaliśmy rekordową sprzedaż.

Jakie są plany na przyszłość? Może zdradzicie, czy planujecie wprowadzić nowy produkt w najbliższym czasie?
Oczywiście produkty do mycia, serum, maski pod oczy. Oj będzie się działo.

Dokończcie zdanie. Krayna jest dla...
...tych, którzy szanują naturę i żyją z nią w symbiozie.

Co oznacza dla Was zwrot kupuj świadomie?
Wszyscy pracujemy ciężko, aby zarobić pieniądze. Najważniejsze to dobrze i rozsądnie je wydać na produkty, które są mądre. Mają przekaz, kierują się w swoim biznes planie etosem, mają konkretne zasady. Szanują Klienta, środowisko, dbają o detale i nie są masowe. Dla mnie kupowanie masowych produktów w dzisiejszych czasach nie ma najmniejszego sensu. Bardzo zwracam uwagę na to, ile wydaję i na co, dlatego Krayna jest bardzo zaangażowana w akcję świadomych zakupów. Oferujemy klientom najpierw sprawdzić próbki, a następnie produkty pełnowymiarowe.

Rozmawiała Ewelina Salwuk-Marko